serhat Karagöz kreş anaokulu

Karagöz Anaokulu

Okulumuz müstakil bir bina olup, her alanı tamamiyle okula aittir. Okulumuz 600 m2 kapalı alan 334 m2 oyun alanına sahiptir. Fiziksel koşulları çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur.


Eğitim

(3-6 yaş), olarak eğitim hizmeti veren okulumuzda öğrenciler sağlıklı bir eğitim için gerekli olan araç ve gereçlerle donatılmış sınıflarda eğitim görmektedirler. - Uygun koşullarda hazırlanmış, çocukların yetenek ve yaratıcılıklarını ortaya çıkartmalarına yardımcı olacak gerekli malzemelerin bulunduğu sınıflarda eğlenerek öğrenmektedirler. - Kişinin kendini anlaması, farkındalık kazanması, problemlerini tanımlaması ve çözüm yolları üretmesi, kararlar alması, kapasitesini geliştirmesi, çevresiyle uyumlu ve sağlıklı bir iletişim halinde olması ve kendini geliştirmesi için, psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

serhat Karagöz kreş anaokulu

serhat Karagöz kreş anaokulu

Beslenme

Ögrencilerin, günlük beslenmeleri için gerekli olan protein, karbonhidrat ve vitaminden oluşan menüler, sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak yemekhanemizde hazırlanmaktadır. - Çocuklarımızın keyif içinde oynadıkları, mutluluklarını cıvıl cıvıl sesleri ile etrafa yayan, birçok yetişkini tekrar çocuk olmaya heveslendiren, bahçe oyuncakları ile donatılmış, iyi bir öğrenme sürecinin yaşandığı sınıflarımız ve oyun salonunda çocuklarımız bir çok deneyim kazanırlar.


Güvenlik

Okulumuz 24 saat (Yangın-Doğal gaz-Hırsızlık vb durumlar için) güvenlik sistemi tarafından kontrol altında olmakla birlikte, okulun giriş kapıları, koridorlar ve bahçemiz kameralarla gün boyu izlenmektedir. - Okulumuzda öğrenci taşıma standartlarına uygun, yakın semtlere servis hizmeti sunulmaktadır..

serhat Karagöz kreş anaokulu