Okulumuzda İşleyiş

ÇALIŞMA SAATLERİ

Okulumuzun çalışma saatleri 07:30 – 17:00 ‘dır; ancak okulumuz nöbetçi öğretmen denetiminde saat 18:30 ‘a kadar hizmet vermektedir.İLETİŞİM

Anaokulumuzda “iletişim defteri” adı altında ,çocuğumuzun her gün eve götürüp getireceği bir defter uygulaması vardır. Bu deftere yapıştırılmış notlar dikkatle okuyup hergün çocuğumuzla birlikte okula yollamanız gerekmektedir. İletişim defteri, size iletmek istediğimiz notları yapıştırdığımız ve sizlerin bize iletmek istediklerinizi not etmeniz için kullandığımız bir araçtır. Ayrıca çocuklarımızla gün içinde neler yaptığımızı, sağlık durumunu,kaçta uyuyup uyandığını vs. takip etmeniz açısından önem taşımaktadır.BESLENME

Okulumuzda her gün sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün yemek verilmektedir. Yemek saatleri yaş gruplarına göre düzenlenmiştir.

Tüm yaş grupları için.
Sabah kahvaltısı 09:00 – 09:30
3-4 yaş grubu için öğle yemeği 12:00 – 12:30
5-6 yaş grubu için öğle yemeği; 12:30 – 13:00
3-4 yaş gruplarımız için ikindi kahvaltısı 15:00 -15:15
5-6 yaş gruplarımız için 15:15 -15:30 saatleri arasındadır.

Beslenme ve yemek listeleri, çocuklarımızın severek ve kolaylıkla yiyebileceği, sağlıklı ve dengeli beslenmelerini sağlayacak biçimde diyet uzmanı tarafından düzenlenmektedir. Çocuklarımızın sağlığını korumak ve hijyenik koşullarda yemeklerini hazırlamak amacıyla tüm yemekler okulumuz mutfağında hazırlanmaktadır.

Beslenme saatleri öğretmenlerin, yardımcı öğretmenlerin, psikologun ve idarenin gözetiminde okulumuzun yemek salonunda gerçekleşmektedir.

Yemek ve Beslenme listeleri her ayın başında sizlerin bilgisine sunulmaktadır.